Szkolenia dla Firm i Instytucji

SZKOLENIA W SIEDZIBIE KLIENTA - DOJAZD GRATIS!!

Oferta CJ VIVID dotyczącą profesjonalnych szkoleń i kursów językowych dla klientów korporacyjnych obejmuje:

•  długoterminowe szkolenia General English i Business English
  • kursy specjalistyczne
  • zajęcia indywidualne oraz konwersacje
  • wyjazdowe szkolenia i warsztaty językowe.

Zajęcia językowe prowadzone są przez wykwalifikowanych, doświadczonych lektorów, przy wykorzystaniu nowoczesnych, efektywnych metod nauczania oraz zastosowaniu najnowszych materiałów dydaktycznych.

Zajęcia dla pracowników firm prowadzone są w:

• siedzibie Centrum Językowego Vivid (mamy do dyspozycji 3 nowocześnie wyposażone sale szkoleniowe, bibliotekę, stanowiska z dotępem do Internetu),
  • w siedzibie klienta.

Charakter kursu, częstotliwość oraz okres trwania zajęć uzależnione są od indywidualnych potrzeb i oczekiwań klienta. Zależą one głównie od charakteru pracy osób uczestniczących w kursie oraz branży firmy zlecającej przeprowadzenie szkolenia.

Przed rozpoczęciem kursu proponujemy firmom niezobowiązujące konsultacje w celu opracowania optymalnego profilu zajęć. Na wstępie przeprowadzamy bezpłatne testy oraz rozmowy kwalifikacyjne, analizujemy potrzeby, tworzymy podział na grupy.

Regularnie przedstawiamy pracodawcy raport z postępów oraz wykaz obecności kursantów, a na zakończenie wręczamy certyfikat ukończenia kursu.

Profesjonalne podejście, wykwalifikowani lektorzy, nowoczesne metody nauczania, bogate zaplecze dydaktyczne oraz stała współpraca z firmą zlecającą szkolenie są gwarancją sukcesu i najwyższej efektywności prowadzonych szkoleń.

NASI KLIENCIm.in. pracownicy firm: Carlsberg Polska, Dr. Irena Eris, Phillip Morris Polska, Fantasy Park–Kraków Plaza i wielu innych.

ZAPRASZAMY DO WSPÓŁPRACY!! DOŁĄCZ DO GRONA NASZYCH KLIENTÓW!