Wszyscy nasi nauczyciele to absolwenci filologii angielskiej, posiadający pełne kwalifikacje językowe, pedagogiczne i metodyczne oraz doświadczenie w pracy dydaktycznej.

Native speakers posiadają przygotowanie metodyczne oraz dyplomy: CELTA, DELTA, TEFL.

Nasi lektorzy to osoby z pasją do uczenia, wyróżniają się zaangażowaniem, kreatywnością, entuzjazmem i pozytywną energią.
Na bieżąco podnoszą swoje kompetencje biorąc udział w licznych konferencjach i warsztatach metodycznych organizowanych przez wiodące wydawnictwa oraz kapituły egzaminacyjne, a także w wewnętrznych szkoleniach.

Ania
Cenię sobie miłą atmosferę w klasie i zaangażowanie moich uczniów. Wierzę, że to czego uczymy się z przyjemnością, zapamiętujemy na […]
Julia
Jestem studentką prawa na Uniwersytecie Jagiellońskim. Pracuję w Vividzie jako lektor. Uczę języka dzięki rozwijaniu pasji dzieci i młodzieży.
Helena
W szkole Vivid pracuję jako lektorka już od 2007 roku.
Michał
Podczas zajęć najważniejsze są dla mnie: miła atmosfera i indywidualne podejście do każdego ucznia.
Janek
W moich klasach stawiam na rozwój słownictwa, zdolności komunikacyjnych i dużą dozę poczucia humoru 🙂
Ola
Ola
Jestem studentką III roku pedagogiki specjalnej. W szkole językowej VIVID pracuję od października 2021 roku w sekretariacie.
Patrycja
Jestem studentką filologii angielskiej. Moje zainteresowanie językami obcymi zaczęło się już w czasach szkolnych i trwa do dzisiaj.